Agenda

Agenda 2018

Maand Dag Datum Tijd Aktiviteit
Januari donderdag 4 19:00 Schaakhuis opent
vrijdag 5 20:00 Find The Best Move
Analyse, puzzels en opgaven met onze huis GM
zaterdag 6 19:00 Nieuwjaarsborrel en snelschaaktoernooi
vrijdag 12 20:00 Find The Best Move
Analyse, puzzels en opgaven met onze huis GM
zaterdag 13 20:00 Variation Chess
Play Fischer Random, Hand & Brain and lots more!
zondag 14 13:00 Sunday Board Game #7
First SBG in 2018! All-day boardgaming, BYO games!
donderdag 18 19:30 Japanese Meetup
Kakizome (Japanese tradition, first calligraphy)
vrijdag 19 20:00 Find The Best Move
Analyse, puzzels en opgaven met onze huis GM

Agenda 2017

Maand Dag Datum Aktiviteit
Januari zaterdag 7 Nieuwjaarsborrel en snelschaaktoernooi
donderdag 19 DD6 – Schaakhuis 4
maandag 30 Schaakhuis 4 – WSC 5
dinsdag 31 Training Jop Delemarre (besloten) [info]
Februari zaterdag 4 Schaakhuis 1 – Rijswijk
maandag 6 Schaakhuis 2 – Promotie 2
zaterdag 11 1e Zaterdag Blitz
maandag 13 Schaakhuis 3 – Pomar
zaterdag 18 KNSB Beker: Schaakhuis – Caïssa
weekend 24-26 Noteboomtoernooi Leiden
dinsdag 28 Training Jop Delemarre (besloten) [info]
maart zaterdag 4 1e Zaterdag Blitz
maandag 6 WSC 2 – Schaakhuis 2
zaterdag 11 Messemaker 1847 2 – Schaakhuis
vrijdag 17 Scheve Toren 2 – Schaakhuis 4
maandag 20 Lierse 1 – Schaakhuis 3
zaterdag 25 HSB Snelschaken voor teams
april zaterdag 1 Schaakhuis – Voorschoten
dinsdag 4 Training Jop Delemarre (besloten) [info]
woensdag 5 Schaakhuis 2 – Belgisch Park 1 (slotronde HSB)
woensdag 5 Promotie 5- Schaakhuis 4 (slotronde HSB)
zaterdag 8 1e Zaterdag Blitz
woensdag 5 Schaakhuis 3 – DSC 6 (slotronde HSB)
weekend 14-16 Prinsenstad toernooi Delft
dinsdag 18 Training Jop Delemarre (besloten) [info]
zaterdag 25 HSB Rapid voor Clubteams
mei zaterdag 6 Krimpen ad Ijssel – Schaakhuis
zaterdag 13 1e Zaterdag Blitz (i.v.m. slotronde KNSB)
juni zaterdag 4 Kroeglopertoernooi Delft
zaterdag 4 1e Zaterdag Blitz
zaterdag 10 SHTV rapid toernooi
zaterdag 17 Clubkampioenschappen snelschaken (besloten)
zaterdag 24 Appie Zwarts Memorial
juli 1 NK Schaakcafé
zaterdag 1 1e Zaterdag Blitz
augustus zaterdag 5 1e Zaterdag Blitz
september zaterdag 2 1e Zaterdag Blitz
zaterdag 17 KNSB competitie Ronde 1
zondag 24 Buurtfeest & Schaaktoernooi voor huisschakers
zaterdag 30 1e Zaterdag Blitz * (i.v.m. KNSB competitie)
oktober zaterdag 7 KNSB competitie – Ronde 2
zaterdag 31 1e Zaterdag Blitz * (i.v.m. KNSB competitie)
november zaterdag 4 KNSB competitie – Ronde 3
november zaterdag 25 KNSB competitie – Ronde 4
december zaterdag 2 1e Zaterdag Blitz (20:00)
zondag 3 Sunday Board Game #5 (19:30)
donderdag 7 Japanese Night (20:00)
vrijdag 8 Find the best move (20:00)
zaterdag 9 Variation Chess (20:00)
zondag 10 Sunday Board ganme #6 (13:00)
vrijdag 15 Zorba the Greek! (19:00)
zaterdag 16 KNSB competitie – Ronde 5 (away)
zaterdag 16 Bughouse chess (20:00)
zondag 17 Discover Shogi (19:30)
donderdag 21 Round Robin Rapid (20:00)
vrijdag 22 Find the best move (20:00)
zaterdag 16 KNSB competitie – Ronde 5 (20:00)
vrijdag 22 Find the best move (20:00)

en passant