Agenda

Agenda 2019 – Komende aktiviteiten

Dag Datum Maand Tijd Aktiviteit
Woensdag 24 Augustus 20:00 ALV
Zaterdag 7 September 20:00 Monthly Blitz
[Info]
Zaterdag 14 September 14:00 OGD Rapid toernooi Delft
7 ronden Rapid. Locatie: DSC[Info]
Zaterdag 21 September 15:00 Seizoensopening + CK snelschaken
Woensdag 18 September 19:45 Groepstraining 1 [info]
Zaterdag 28 September 13:00 KNSB: Schaakhuis 1-LSG 3
Maandag 30 September 20:00 HSB: Schaakhuis 3 – DD 4
Dinsdag 1 Oktober 20:00 HSB: Promotie 1 – Schaakhuis 1
Dinsdag 8 Oktober 20:00 HSB: Promotie 3 – Schaakhuis 2
Zaterdag 5 Oktober 20:00 Monthly Blitz
[Info]
Maandag 14 Oktober 20:00 HSB: DSC 5 – Schaakhuis 3
Maandag 28 Oktober 20:00 HSB: Schaakhuis 2 – Rijswijk 2
Zaterdag 2 November 13:00 KNSB: DD 2 – Schaakhuis 1
Maandag 4 November 20:00 HSB: Schaakhuis 1 – Novelty Destroyers 1
Dinsdag 3 December 20:00 Groepstraining 2 [info]
Zaterdag 9 November 20:00 Monthly Blitz
[Info]
Donderdag 14 November 20:00 HSB: SHTV 1 – Schaakhuis 2
Dinsdag 19 November 20:00 HSB: Rijswijk 1 – Schaakhuis 1
Zaterdag 23 November 13:00 KNSB: Philidor Leiden 2 – Schaakhuis 1
Dinsdag 26 November 20:00 Groepstraining 3 [info]
Maandag 2 December 20:00 HSB: Schaakhuis 3 – Lierse 1
Zaterdag 7 December 20:00 Monthly Blitz
[Info]
Maandag 9 December 20:00 HSB: Schaakhuis 1 – DD 1
Zaterdag 14 December 14:00 KNSB: Schaakhuis 1 – Promotie 1
Maandag

 

Zaterdag

16

 

21

December

 

December

20:00

 

19:30

HSB: RSC-Belgisch Park 2 – Schaakhuis 3

 

Kersttoernooi

Agenda 2020

Dag Datum Maand Tijd Aktiviteit
Zaterdag 4 Januari 20:00 Nieuwjaarsreceptie + Monthly Blitz
[Info]
Maandag 6 Januari 20:00 HSB: Schaakhuis 2 – HSV 1
Maandag 27 Januari 20:00 HSB: Schaakhuis 2 – DSC 2
Dinsdag 28 Januari 20:00 Groepstraining 4[info]
Zaterdag  1 Februari 13:00 KNSB: Botwinnik 1-Schaakhuis
Zaterdag 8 Februari 20:00 Monthly Blitz
[Info]
Maandag 10 Februari 20:00 HSB: Schaakhuis 1 – Schaakmat Westl. 1
Maandag 17 Februari 20:00 HSB: Schaakhuis 3 – Botwinnik 2
Dinsdag 25 Februari 20:00 Groepstraining 5[info]
Zaterdag 7 Maart 13:00 KNSB: Schaakhuis 1 – Overschie 1
Dinsdag 10 Maart 20:00 Groepstraining 6[info]
Dinsdag 10 Maart 20:00 HSB: Novelty Destroyers 2 – Schaakhuis 3
Donderdag 12 Maart 20:00 HSB: Botwinnik 1 – Schaakhuis 1
Donderdag 19 Maart 20:00 HSB: Raadsheer-Corbulo 1 – Schaakhuis 2
Zaterdag 28 Maart 13:00 KNSB: RSR Ivoren Toren 1 – Schaakhuis 1
Dinsdag 14 April 20:00 Groepstraining 7 [info]
Zaterdag 18 April 13:00 KNSB: Schaakhuis 1 – DSC Delft 2
Woensdag ?? April 20:00 HSB: Schaakhuis 1 – DSC 1
Woensdag ?? April 20:00 HSB: Schaakhuis 2 – DD 2
Woensdag ?? April 20:00 HSB: Schaakmat Westl. 3 – Schaakhuis 3
Zaterdag  16 Mei 13:00 KNSB: Erasmus 1 – Schaakhuis 1
Dinsdag 2 Juni 20:00 Groepstraining 8 [info]

 

en passant

Translate »